Produkcja i sprzedaż stali

Sprzedażą stali zajmujemy się od samego początku naszej działalności. W kolejnych latach skrupulatnie dopracowywaliśmy i poszerzaliśmy naszą ofertę, by mieli Państwo komfort w realizacji zróżnicowanych i wymagających zamówień. Dzisiaj wiemy, że na Państwa zadowolenie przekłada się nie tylko stal najwyższej jakości, ale także rzetelność, szybkie wykonanie i bliski kontakt z klientem. W związku z powyższym, nasza wykwalifikowana kadra pracownicza staje na wysokości zadania i chętnie służy doradztwem w każdym calu Państwa wątpliwości. Wierzymy, że najwyższy poziom zarówno usług, jak i klasy materiałów, tworzy wizerunek marki — dlatego wszelako rozumiana jakość jest dla nas największym priorytetem.

Nasza oferta została opracowana tak, by jej produkty miały szerokie zastosowania na różnych płaszczyznach. Zastosowania mogą znaleźć Państwo w przemyśle motoryzac yjnym, budowlanym, rolniczym, czy meblarskim. Niemniej jednak, jest także widoczne w wyposażeniach szpitali, gabinetów rehabilitacji, siłowni i konstrukcji stalowych. Dostarczane przez nas surowce są również zauważalne w postaci grzejników, ogrodzeń, placów zabaw lub sprzętu fitness.

Zastosowania naszych produktów

Grzejniki

Motoryzacja

Sprzęt fitness

Ogrodzenia

Konstrukcje stalowe (budowlane)

Maszyny rolnicze

Meble

Wyposażenie szpitalne i rehabilitacyjne

Spółka Inpol-Krak – kompleksowa sprzedaż stali wysokiej jakości

Spośród najważniejszych atutów naszej firmy wymienić należy przede wszystkim bardzo duże przywiązanie do wysokiej jakości proponowanego klientom asortymentu. Na przestrzeni wieloletniej obecności na rynku wielokrotnie mieliśmy okazję przekonać się, że takie podejście procentuje Państwa długotrwałą satysfakcją ze współpracy, która z kolei stanowi kluczowy czynnik dla utrzymania stabilnej pozycji na rynku.

Czytaj więcej

Aby zachować pożądany przez nas pułap jakości jako dystrybutor i producent wyrobów stalowych, dbamy o każdy etap naszej działalności. Począwszy od zaopatrywania się w materiały konstrukcyjne u najbardziej renomowanych w skali świata dostawców, spełniających nawet najbardziej restrykcyjne standardy wytyczane zarówno przez polskie, jak i zagraniczne instytucje normalizacyjne, a skończywszy na przestrzeganiu optymalnych procedur produkcyjnych, w naszym własnym zakładzie Inpol-Krak Tubes Service Center, mieszczącym się w Kluczborku.

Jeśli chodzi o tę wymienioną jaką drugą dziedzinę naszej działalności, warto dodatkowo wspomnieć, że w Inpol-Krak Tubes Service Center proponujemy Państwu usługi precyzyjnie przeprowadzanej obróbki profili oraz rur, wspomagane licznymi procesami komplementarnymi, takimi jak m.in. automatyczne wykonywanie pomiaru ciętymi przy wykorzystaniu nowoczesnych pił tarczowych odcinków materiału, mycie ich, wydmuchiwanie z nich opiłków, gratowanie czy też pakowanie przy zastosowaniu dedykowanych do tego celu maszyn. Wszystkie te czynności mają na celu maksymalne dostosowanie się do Państwa wymogów, przy jednoczesnej optymalizacji pracy przekładającej się bezpośrednio na sprzedaż wyrobów hutniczych w atrakcyjnych cenach.

Na koniec należy także nadmienić, że w ramach naszego zakładu została zaimplementowana specyfikacja techniczna ISO TS 16949, dzięki której jesteśmy w stanie zaopatrywać również firmy działające w branżach specjalistycznych, w tym m.in. w sektorze motoryzacyjnym.

Inpol-Krak – producent wyrobów stalowych działający w szerokim zakresie

Jako doświadczony producent wyrobów stalowych z Krakowa przykładamy bardzo dużą wagę nie tylko do jakości proponowanego asortymentów, ale także do jego zróżnicowania. W związku z tym w naszej ofercie odnajdą Państwo bogatą gamę m.in.:

  • rur i profili konstrukcyjnych w rozmaitych kształtach ze stali czarnej, aluminium, ocynkowanych, strukturalnych czy też pozyskiwanych z gorąco- lub zimnowalcowanej taśmy,
  • płaskowników i prętów automatowych albo ciągnionych w trzech różnych wariantach kształtu: sześciokątnym, okrągłym oraz kwadratowym,
  • sześciokątnych, płaskich lub okrągłych ciągnionych prętów kwasoodpornych oraz innych wyrobów o analogicznych właściwościach,
  • płaskowników precyzyjnych oraz cienkich taśm, uwzględniających np. wariant produktu z formowanymi krawędziami.

Jeśli zainteresowała Państwa proponowana przez Inpol-Krak sprzedaż stali Kraków to jedno z obsługiwanych przez nas miast. W praktyce działamy na terenie całego kraju, dysponując mocno rozbudowaną siecią magazynów oraz punktów stacjonarnych, dzięki której jesteśmy w stanie efektywnie współpracować z klientami z dowolnej części Polski. Gorąco zachęcamy do kontaktowania się z naszym zespołem.

Producent wyrobów stalowych

Obróbka

Nasze produkty odnajdują zastosowanie w motoryzacji, przemyśle maszynowym, meblarskim i wielu innych.

Folia

Folia, to nie tylko znany powszechnie materiał, jako bąbelkowy, ale również surowiec wszechstronnego zastosowania.