Kompetencja, rzetelność, dynamika

Firma Inpol Krak Sp z o. o. w Krakowie została powołana do życia 1 kwietnia 1994 roku. Od początku swej działalności zajmuje się sprzedażą stali. Poprzez nabywanie doświadczeń, wprowadzanie nowoczesnych metod sprzedaży, dystrybucji i zakupów stara się sprostać potrzebom swych klientów i wymogom rynku.

Początkowo firma posiadała szeroki asortyment wyrobów hutniczych w postaci prętów okrągłych, sześciokątnych, kwadratowych i płaskich zarówno walcowanych, kutych jak i ciągnionych; blach cienkich, grubych, kształtowników i rur. Z czasem spółka zaczęła się specjalizować w sprzedaży stali jakościowych. Od roku 1999 firma poszerzyła swoją ofertę o rury i profile precyzyjne. Jednocześnie dbając o coraz lepszy pod względem jakości materiał i terminowość dostaw spółka w roku 2000 rozpoczęła współpracę z producentami zagranicznymi. Owocem tej współpracy było konsekwentne rozwijanie sprzedaży produktów wysokojakościowych. Obecnie spółka współpracuje z renomowanymi zagranicznymi producentami z Włoch, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Belgii, USA.

Od maja 2004 ramach oddziału tarnogórskiego spółka rozpoczęła sprzedaż folii poliestrowych APET i BOPET. W 2007 oferta została poszerzona o folie PVC, a w 2008 o wielowarstwowe folie polietylenowe włoskiego producenta Termoplast.
Folie sztywne oferowane przez Inpol-Krak Sp. z o.o. przeznaczone są do wytwarzania opakowań metodą termoformowania, sztancowania oraz laminowania z innymi foliami. Folie poliestrowe typu APET oraz PVC posiadają świadectwo dopuszczające do kontaktu z żywnością, są zatem sprawdzonym materiałem do produkcji opakowań dla przemysłu spożywczego. W ofercie firmy znajdują się najwyższej jakości folie do nadruku i laminacji.

Współpraca z renomowanymi firmami z branży opakowań w kraju i zagranicą oraz szeroka lista asortymentowa pozwalają w pełni zaspokoić potrzeby klientów i sprostać wymogom rynku. Do dyspozycji stawiamy zespół wykwalifikowanych fachowców, których głównym celem jest zapewnienie komfortu w doborze właściwej folii do określonych zastosowań.

Podstawą działalności Inpol-Krak Sp. z o.o. jest ugruntowywanie współpracy z solidnymi partnerami handlowymi, zwracanie szczególnej uwagi na jakość towarów i jakość obsługi, ciągłe poszerzanie oferty handlowej. Mając na uwadze coraz większą dynamikę zmian na rynku i coraz bardziej zaostrzającą się konkurencję firma Inpol-Krak Sp. z o.o. stawia na nieustanny rozwój, doskonalenie działań i elastyczność, aby w pełni sprostać kolejnym wyzwaniom rynku.

Certyfikaty i wyróżnienia   

   

   

   

Rzetelna Firma

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego pod tytułem:
"Rozwój firmy INPOL-KRAK Sp. z o.o. poprzez ekspansję na rynki europejskie", "Dotacje na innowacje"

Projekty realizowane ze środków unijnych

1) Projekt "Rozwój przedsiębiorstwa Inpol-Krak poprzez stworzenie nowoczesnego Centrum Zarządzania Przedsiębiorstwem"
2) Projekt "Rozwój przedsiębiorstwa Inpol-Krak poprzez zakup nowoczesnego wózka widłowego".


Zapytania ofertowe


powrót


pręty